Strona Główna

   O firmie


  Produkty


Do pobrania

    Cennik


   Kontakt


Zamówienia


            

Urządzenia dla obrabiarek CNC

Elektronika Modelarska

Sterowniki Przemysłowe

Urządzenia
Pomiarowe

   Nowe wyroby
  Informacje


 Altimetr Modelarski

Altimetr ALT-USB i Alt-LED. Miniaturowe układy elektroniczne służące do pomiaru wysokości modeli latających (rakiet, samolotów, szybowców). ALT-USB zapamiętuje do 4000 pomiarów. Po podłączeniu do komputera można oglądnąć cały przebieg lotu. Pokazany jest wykres wysokości i przyspieszenia. Pomiary można zapamiętać na dysku komputera, a następnie porównywać.


  Zmodyfikowano ładowarkę AP-5. Obsługuje najnowsze akumulatory typu Li-Fe (A123). Możliwa jest modyfikacja dotychczasowych ładowarek.

Czytaj dalej...

  W opracowaniu jest nowy altimetr. Będzie posiadał większą pamięć ( 32000 pomiarów) i możliwość zapisu wielu lotów. Będzie trochę większy i cięższy ( o ok. 1 gram) od ALT-USB  Oferowane Produkty


System przenoszenia i przetwarzania programów dla obrabiarek CNC

  Zestaw urządzeń do poprawiania i przenoszenia programów do Obrabiarek Sterowanych Numerycznie (CNC). Eliminuje tradycyjne nośniki danych (taśmy papierowe) i przestarzałe, mechaniczne czytniki oraz perforatory taśmy. Wprowadza jednolity system przekazywania programów dla obrabiarek CNC. Daje możliwość poprawiania i pisania programów bezpośrednio przy obrabiarce.

Czytaj dalej...


Elektronika Modelarska

  Oferujemy urządzenia elektroniczne dla Modelarzy.

  • Altimetr - umożliwia pomiar i analizę wysokości lotu modelu
  • Ładowarka akumulatorów - posiada unikalny program do regeneracji i formowania akumulatorów. Ładuje akumulatory NiCd, NiMh, SLA, Li-Pol, Li-Fe (A123).
  • Lokalizator modelu + tester akumulatorów. Za pomocą sygnałów dwiękowych pozwala na lokalizację zagubionego modelu. Jednocześnie mierzy i sygnalizuje stan akumulatora

Czytaj dalej...


Sterowniki Przemysłowe

  Oferujemy projektowanie i podukcję sterowników przemysłowych montowanych na szynę DIN lub do zabudowy na panelu czołowym. Liczba, parametry i zależności między liniami wejściowymi i wyjściowymi dostosowane są do wymagań klienta.  Programowanie i nadzór sterownika może odbywać się poprzez złącze USB lub sieć Ethernet. Sterownik może być wyposażony w płytę czołową wg  projektu zamawiającego. Na panelu czołowym można umieścić wyświetlacz (alfanumeryczny, graficzny, dotykowy), przyciski sterujące, lampki sygnalizacyjne.

Czytaj dalej...Urządzenia Pomiarowe

  Analizator LA161 jest kompletnym, nie wymagającym komputera urządzeniem. Pozwala rejestrować przebiegi w 16 kanałach pomiarowych przy częstotliwości próbkowania 50MHz, lub 8 ka-nałów dla częstotliwości 100 MHz. Pomiar można wyzwalać ręcznie, poziomem lub zboczem sygnałów Wizualizacja wyników pomiaru odbywa się w części zwanej "monitorem". Zawiera ona ekran LCD o rozdzielczości 640 x 200 pkt., klawiaturę oraz złącza sondy pomiarowej i drukarki.

Czytaj dalej...


Copyright ©2010
Adrel.com.pl

Strona Główna          O Firmie          Produkty          Do Pobrania          Cennik          Kontakt           Zamówienia